Творча зустріч з Валентиною Штинько

/Files/images/34693948_2165333073689802_3227325021345021952_n.jpg

Сьогодні в Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей відбулася зустріч з талановитою і надзвичайно багатогранною людиною, представницею «жіночої віті поезії» Волині Валентиною Штинько.

Ім’я цієї неординарної особистості добре відоме у творчому середовищі. Перу Валентини Сергіївни належать поетичні збірки «Тінь сльози», «Терновая хустка», «Тернослов», художньо-документальна повість «Наречена Гетьманича», книга краєзнавчих нарисів «Волинь: храми і люди» (у співавторстві з Євгенією Ковальчук) та ряд інших публіцистичних і краєзнавчих матеріалів, а також три дитячі книжечки «Давай дружити», «Мартинове щедрування» і «Що забула борсучиха?» які вона створила у творчій співдружності з художницею Валентиною Миихальською.

На гостину до Валентини Штинько – письменниці, журналіста, члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України завітали вихованці пришкільного табору НВК №3 загін «Весклка» (вихователі Алла Рясик і Інна Соболь), юні відвідувачі почитали дитячі вірші із збірок письменниці, а Валентина Сергіївна в свою чергу розповіла про найбільш цікаві та важливі події із життєвої біографії, ознайомила з історією написання своїх творів, натхненно декламувала власні поезії. А ще – повідала про тандем із художницею Валентиною Михальською, показала її чудові ілюстрації до книг і зачитала декілька віршів. Маленьким слухачам сподобалася чудова поезія авторки , адже написана вона саме для них.

Під час зустрічі панувала щира і невимушена атмосфера. У юних відвідувачів виникло багато запитань до письменниці. Зокрема, дітей цікавило – який період в житті Валентини Сергіївни був самим цікавим і захоплюючим? Чи одразу вона вирішила стати журналістом? Як пори року впливають на зміст творінь письменниці? Які книги любила читати Валентина Сергіївна в дитинстві і яка її улюблена книга? Як відносяться рідні до її творчості? Яка у неї мрія і чи є у Валентини Сергіївни улюблена пісня?

Свято творчості вдалося, а Валентина Сергіївна, щедро обдарована квітами , подарунками, та щирими побажаннями від Ольги Лівак - завідувача міською бібліотекою для дітей , та Любові Нестерук - головного спеціаліста відділу культури і туризму виконавчого комітету міської ради подякувала за чудову зустріч і тепле спілкування.

Працівники дитячої книгозбірні організували книжкову виставку «Палітра творчості Валентини Штинько», яка знайомить відвідувачів із творчістю волинської письменниці.

Ми впевнені , що зустріч з Валентиною Сергіївною залишить в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше її книг.

Кiлькiсть переглядiв: 409

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.