Свято казки «Є у світі казкова країна»

/Files/images/IMG_3327.JPG /Files/images/IMG_3289.JPG

Літо… Спека… А на літньому майданчику біля бібліотеки гамірно, адже працівник Володимир - Волинської дитячої бібліотеки разом зі службою у справах дітей запросили юних мешканців нашого міста на свято казки «Є у світі казкова країна».

Найголовніше, чого вчить нас казка — залишатися в душі дитиною, а значить, трішечки Чарівником. А чи справді це так, мали змогу переконатися присутні які побували на святі.

На казковій галявині, у холодочку, серед розмаїття іграшок такнижок на маленьких читайликів чекала зустріч з казковими героями. Чарівна Казочка (Ліля Савчук) запропонувала всім присутнім поринути у чудовий світ казки і взяти участь у казковій вікторині, а Бабуся Ягуся (Аня Коколюк) запросила до танцю з чарівною мітлою і пограла в гру «Докажи імя».Червона Шапочка (Іринка Коколюк) із гостями розгадували кому ж із казкових героїв належать речі які вона підібрала в лісі, а потім пригощала їх пиріжками, Пеппі Довгапанчоха (Ліля Савчук)запропонувала пограти у гру пантоміма і допомогти надути повітряні кульки своєму товаришу Вінні – Пуху. Попелюшка (Аня Коколюк) разом із дітьми готувалися до балу, перебирала горох і фасолю, а потім всі разом відгадували від яких казкових героїв надійшли телеграми, Вовчик – братик (Ярослав Мосорук) разом з дітьми порибалив ,а ще запропонував взяти участь у конкурсі «Колобок», ну а на завершення Мальвіна (Аня Андросюк) запросила всіх до танцю.

Бібліотекар Марія Бардась ознайомила присутніх з книжковими виставками «Дивосвіт українських казок» і « Читаємо казки народів Європи» та закликала всіх приходити до дитячої бібліотеки , бо немає в світі нічого кращого і захопливішого, аніж читати казкові книжки!

Свято вдалося, діти показали себе справжніми знавцями казок, отримали подарунки, заряд позитивної енергії та шалене задоволення. На казкових літніх забавлянках було не тільки весело, але й повчально і взагалі панувала атмосфера свята.

Кiлькiсть переглядiв: 219

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.