Відкриття Всесвітнього тижня дитячого читання « Завітай у царство книжкове,зустрічай товариство казкове».

Із пробудженням природи, весна несе нам багато прекрасних свят. Але сьогодні мова піде про свято, яке не позначено червоним у календарі, але воно є улюбленим для дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з бібліотекою .

17 березня в Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей вібдулося відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання, а на гостину до дитячої книгозбірні завітали учні 2-В класу НВК №3, класний керівник Варцаба Світлана Миколаївна

Працівники бібліотеки спільно з активістами (членами клубу "Книжкових презентацій") підготували для юних читачів казкове театралізоване дійство« Завітай у царство книжкове,зустрічай товариство казкове». У гості до дітей завітала Весна ( Анастасія Максимова), вона привітала усіх зі святом ,а діти читали їй вірші про весну. Потім Весна запросила на свято казкових героїв :листоношу Печкіна (Владислав Ляхович),який приніс дітям телеграми ,Фею (Анастасія Воєвода) яка провела літературну вікторину «Відгадай з якої казки",дівчинку Марійку з казки «Дванадцять місяців»(Оля Матвіюк) яка разом з дітьми розгадувала хто загубив у лісі речі, Братика-Вовчика(Лев Романчук) який загадував загадки, Бабу-Ягу (Вероніка Гордіюк) яка разом з дітьми грала в ігри, Мальвіну(Валерія Петровська) та Буратіно (Лев Романчук) які провели для дітей інтелектуальний конкурс, також завітав Лікар Айболить (Данило Світличний) , він нагадав дітям правила поводження з книгою

Всіх присутніх зі святом привітала бібліотекар Марія Віталіївна Бардась, та побажала щоб книга завжди залишалася їх найкращим другом, читання дарувало радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового, а кращі читачі класу отримали подарунки.

Маленькі читайлики покидали книгозбірню з приємними враженнями та купою веселих емоцій. Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що свято всім сподобалась.

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.